Úvod > Prohlášení o přístupnosti

Prohlášení o přístupnosti

Tato webová prezentace je vytvořena s ohledem na maximální přístupnost obsahu. Splňuje všechny důležité zásady přístupnosti podle Pravidel přístupnosti pro weby veřejné správy.

Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné jak pro alternativní prohlížeče, tak i pro osoby se specifickými potřebami. Některé texty nejsou definovány v relativních jednotkách. Pro zvětšení je potřeba použít systémových nástrojů (nastavení prohlížeče).

Kód stránek je vytvořen v souladu s normou HTML 5 a pomocí kaskádových stylů CSS. Stránky jsou přístupné i po vypnutí Javascriptových funkcí bez ztráty obsahové a navigační informace.

Některé informace na tomto serveru jsou nabízeny v podobě dokumentů formátu PDF, a to zejména z takových důvodů, že buď obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát nepodporuje, nebo jsou příliš velké a je vhodné jejich stažení. Pro zobrazení takových dokumentů je třeba mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Reader, který je zdarma ke stažení z internetového serveru společnosti Adobe.

V některých případech je dokument zveřejněn ve formátu DOC. Takovýto soubor dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.

Vaše případné náměty či informace o problémech při zobrazovaní těchto stránek můžete zaslat na adresu webmaster@obecdrysice.cz.

21. 10. Brigita

Zítra: Sabina

E.ON upozornění

ořez.pdf

VÚ Březina-upozornění

VÚ Březina-upozornění.pdf

SVOZ BIOODPADU V ROCE 2017 BUDE PROBÍHAT OD 1.3.2017 DO 30.11.2017 KAŽDÉ SUDÉ PONDĚLÍ .

MAPA VÚ BŘEZINA

VUj_Brezina_zpristupnene_prostory.pdf

Platba poplatků v roce 2017

Obecní úřad Drysice oznamuje občanům, že poplatky za svoz KO, stočné a ze psů se budou vybírat od pondělí 20.2.2017 vždy jen v úřední dny t.j. pondělí a středa od 8.00 - 12.00 a od 13.00 - 17.00 h.

Výše poplatků : svoz KO - 450 Kč/osobu , stočné - 60 Kč/osobu , popl. ze psů - 50,- Kč za jednoho psa , 60,- Kč za každého dalšího psa.

Popelnice se budou vyvážet na staré známky do konce měsíce března 2017.

Charita poskytuje služby

charita.pdf

Jak třídit odpad z domácností

ODDPAD.jpg
ODDPAD[1].jpg

Rozbor vody

rozbor vody[1].pdf

Vlastivědné muzeum

Vlastivědné muzeum Drysice je otevřeno ve dnech pondělí a středa od 8.00 - 12.00 a od 13.00 - 16.00 hod. Vstupné 20,- Kč, děti do 15 let zdarma .Dne 31.10.2015 bude muzeum otevřeno od 15.00 - 17.00 hod.

Oznámení o nařízení obce-tržní řád

oznám-tržní řád.pdf

drysice_footer.png