Úvod > Obec > Aktuality a hlášení > Pivní Fesťák

9.9.2019
Datum ukončení:
14.9.2019

Obec Pustiměř ve spolupráci s kulturní komisí obce a místními spolky Vás zve na první ročník Pivního Fesťáku.  Fesťák se bude konat tuto sobotu v areálu za hasičskou zbrojnicí v Pustiměřských Prusích. Těšit se můžete na 5 druhů piv z menších pivovarů. Odpoledne od 16.00 do 18.00 hod. bude připraven dětský program, na nějž je vstupné dobrovolné. Večerní program zahájí od 19.00 hod. místní kapela Jednou týdně a od 21.00 hod. se představí originální hudební seskupení čtyř violoncellistů s bubeníkem pod názvem Arrhythmia. Dále se o Vaši zábavu postará DJ Cesar Millan. Vstupné na večerní akci činí 100 Kč. V rámci programu budou ve 20.00 hod. oceněni výherci fotosoutěže „Vyfoť Pustiměř“. Přijďte si užít první ročník Pivního Fesťáku. Skvělá hudba Vás při vychlazeném pivečku dostane do varu. Na Vaši návštěvu se těší pořadatelé.

S přáním pěkného dne