Úvod > Obec > Aktuality a hlášení

Aktuality a hlášení

Poděkování

Obecní úřad Drysice děkuje všem občanům, kteří přispěli na tříkrálovou sbírku .Dále děkuje všem zúčastněným , kteří se na ní aktivně podíleli .

Bylo vybráno 15.126,- Kč .

Tříkrálová sbírka

Obecní úřad oznamuje občanům, že v sobotu 5. ledna 2019 se bude konat v naší obci Tříkrálová sbírka .

Oznámení Mudr.Pourová

MUDr.Pourová , Pustiměř  oznamuje, že bude ordinovat v pátek 28.12.2018 od 6.30 do 9.00 a v pondělí 31.12.2018 od 6.30 do 9.00 h .

Změny ve vydávání cestovních pasů a OP

LETÁK – Změny ve vydávání cestovních pasů od 1. července 2018.pdf

Změny na úseku OP a CD.docx

LETÁK – Změny ve vydávání občanských průkazů od 1. července 2018.pdf

Obecní úřad Drysice jako správce hřbitova upozorňuje občany ,že dle schváleného řádu pohřebiště je na hřbitov  zakázán vstup osob se psy a jinými zvířaty.V poslední době dochází ke znečišťování hrobů a zeleně na hřbitově psími výkaly.Hřbitov jako veřejné prostranství je určen k pietnímu pohřbívání zemřelých .Posláním hřbitova je úcta a památka k zemřelým.Porušení tohoto zákazu bude řešeno přestupkovou  komisí.